Instruktorzy

  • Katarzyna Guba – całe życie związane z ruchem, który jest dla niej jak tlen. Kiedy zaczęło go brakować stworzyła własny klub, odnalazła innych pasjonatów i razem zarażają ludzi radością płynącą ze sprawności fizycznej. Specjalizuje się w technice Pilatesa, wzmacnianiu a nadmiary energii i potu wyzwala na stepie. Jako trener personalny i terapeuta manualny masuje, dociska, kłuje i pozwala ciału wrócić do funkcjonalności.
  • Olga Sadowska – stale rozwijający się instruktor jogi. Fitness to jej pasja, uwielbia prowadzić zajęcia i poznawać nowych ludzi, robi to z energią i zapałem. Bycie instruktorem spełnia jej marzenia i dlatego nada chce się rozwijać dzięki warsztatom i szkoleniom. Najlepiej czuje się w zajęciach wzmacniających. Ciepła, otwarta i uśmiechnięta szybko zjednuje sympatię klientów.
  • Karolina Matusiak – absolwentka Akademii Muzycznej im. F. Chopina w Warszawie – Wydziału Edukacji Artystycznej. Od najmłodszych lat laureatka licznych konkursów wokalnych, dyplomowana śpiewaczka solowa, instrumentalistka i dyrygentka. Zaraża pasją do muzyki dzieci i młodzież, uczy gry na pianinie, flecie poprzecznym i emisji głosu. Pomimo delikatności i wrażliwości doskonale radzi sobie z grupą rozbrykanych dzieci, które ją uwielbiają.
  • Marcin Jasiński – absolwent SGGW na wydziale Technologii Żywienia Człowieka, technik żywienia oraz instruktor kulturystyki.  Najbardziej uśmiechnięty członek zespołu fabrycznego. Uważa, że zdrowe odżywianie i ruch to podstawa sukcesu. Uprzejmy i uczynny chętnie pomaga każdemu oswoić się z arkanami ćwiczeń siłowych w połączeniu z dietą
  • Andźelika Dębska – instruktor Zumby i Zumby Strong, animatorka. Była tancerka obecnie przekazuje swoje doświadczenia dzieciom i młodzieży, z którymi ma fantastyczny kontakt. Nadmiary energii i zdolności taneczne uaktywnia na zajęciach Zumby.
  • Małgorzata Kubicz-Szoja - doświadczony instruktor fitness. Prowadzenie zajęć to jej ogromna pasja. Specjalizuje się w zajęciach Zdrowy Kręgosłup. Najważniejsza jest technika i na to kładzie nacisk. Koncentracja na kliencie, doświadczenie i zapał powodują, że jej zajęcia są bardzo lubiane.