MIKOŁAJKI W BOLLYWOOD

Tegoroczne Mikołajki w Klubie odbyły się pod hasłem Bollywood. W klimacie słodko błyszczącym klienci podziwiali pokazy tańca brzucha oraz mieli okazję pouczyć się trudnej sztuki uwodzenia tańcem. Warto zauważyć, że najwięcej zapału wykazała w tej dziedzinie grupa pilatesek – uśmiechnięte, piękne kobity w swoim żywiole! Przy orientalnych przekąskach, zapachu fajki wodnej i muzyce odbyła się loteria fantowa w celu wsparcia Fundacji „Wojtusiowa Izba” wspierającej popegeerowskie gminy województwa pomorskiego – mająca w swoją siedzibę w Jabłowie.

Zachęcam wszystkich do wpłat 1 % podatku na tę Fundację: KRS: 0000199515.

POWITANIE LATA

Wraz z przyjściem lata w naszym Klubie odbyła się impreza uwieńczający całoroczny wysiłek naszych klubowiczek. Przez cały rok klientki przygotowywały ciało do wyjścia na plażę gubiąc zbędne kilogramy podczas zajęć, w czerwcu wraz z profesjonalnymi kosmetykami wyszczuplającymi firmy BANDI ostatecznie redukowały cellulit a w ostatni piątek miesiąca podczas babskiego wieczorka z winem i muzyką relaksowały się przy masażu twarzy. Dodatkową atrakcją dla Pań były porady wizażystki, która dobierała odpowiedni makijaż i udzielała rad jak podkreślać urodę. W doskonałym humorze impreza przeciągnęła się do późnego wieczora.

ESPAR 50+

Klub był Partnerem Europejskiego Stowarzyszenia Promocji Aktywności Ruchowej 50+ w organizacji programu aktywizacji kobiet w wieku 50+. Celem programu było poprawienie aktywności ruchowej, lepsze poznanie swoich fizycznych możliwości i ograniczeń. Pozostając w swojej grupie wiekowej czerpały z tego przyjemność bez skrępowania jednocześnie zapobiegając nadwadze i schorzeniom układu krążenia i kostnego. Zajęcia odbywały się dwa razy w tygodniu: 1 godz. ćwiczeń Pilatesa i Dance w Klubie i 1 godz. Nordic Walking w terenie. Wszystkim Paniom serdecznie gratulujemy i zapraszamy na kontynuację ćwiczeń w czwartki godz. 18.00!